نمایش دادن همه 11 نتیجه

یکی از برندهای تولید کننده یخچال و فریزرهای صنعتی و فروشگاهی، برند زیمان است که از سال 1382 فعالیت رسمی خود را در این زمینه آغاز کرده است. زیمان در سال‌های فعالیت خود سعی کرده است تا محصولات جدید را مطابق با نیاز مشتریان تولید کند. محصولات متنوع تولید شده این برند قابل رقابت با برندهای معتبر خارجی هستند.

یخچال زیمان

آشنایی کلی با برند زیمان

کاهش وابستگی به محصولات وارداتی در گرو تولید محصولات با کیفیت است. زیمان در زمینه تولید یخچال فریزر صنعتی بسیار عالی عمل کرده است. محصولات تولید شده این برند دارای استانداردهای بین‌المللی هستند تا خریداران با مقایسه محصولات خریداری شده داخلی بتوانند نیازهای خود را به خوبی مرتفع کنند. زیمان با توجه به چشم انداز مجموعه خود سعی کرده است تا با دریافت بازخورد مناسب بتواند محصولات را مطابق با نیاز مشتریان تولید کند.

تجهیزات آشپزخانه صنعتی این برند خوشنام ایرانی یخچال صنعتیدارای گارانتی و خدمات پس از فروش هستند تا مشتریان با اطمینان خاطر محصولات این برند را خریداری کنند. یخچال و فریزر زیمان توسط کارکنان این مجموعه به بهترین شکل تولید می‌شوند.

شناخت انواع محصولات زیمان

برند زیمان در سال‌های اخیر محصولات خود را با گستردگی زیادی به بازار عرضه کرده است که از مهم‌ترین این محصولات می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • فریزر زیمان
  • یخچال زیمان ایستاده
  • یخچال ویترینی زیمان
  • فریزر صندوقی زیمان
  • فریزر ایستاده زیمان
  • یخچال صنعتی زیمان
  • فریزر صندوقی بستنی زیمان

هر کدام از محصولات تولید شده این برند با داشتن بهترین بدنه و موتور قادر هستند تا در مکان‌ها و فروشگاه‌های بزرگ قرار بگیرند. ماموریت اصلی این برند تولید یخچال صنعتی و فریزر صنعتی زیمان با بهترین طراحی و کارکرد است.

بررسی قیمت محصولات زیمان

با توجه به این که مجموعه زیمان تمام محصولات خود را با استفاده از تجربه و تخصص نیروهای داخلی تولید می‌کند، محصولات تولید شده این برند دارای قیمت بسیار مناسبی نسبت به مدل‌های خارجی هستند. افراد قبل از خرید می‌توانند استعلام قیمت یخچال زیمان ، قیمت فریزر ایستاده زیمان و قیمت یخچال ایستاده زیمان را از مراکز و نمایندگی‌های معتبر گرفته تا با اطمینان خاطر خرید خود را انجام دهند.

قیمت فریزر زیمان به نسبت امکاناتی که در محصول تعبیه شده و با توجه به محصولات تولید شده خارجی قابل قبول است. در واقع افرادی که دارای بودجه محدود هستند می‌توانند محصولات این برند را به راحتی و با قیمت مناسب خریداری کنند.

خرید محصولات متنوع زیمان از وزیری

شرکت سردآوران دامنه البرز (زیمان) به منظور هدف گذاری مناسب و افزایش توان رقابت با محصولات وارداتی سعی کرده است تا محصولات خود را با تنوع بالا روانه بازار کند. در واقع کسانی که به دنبال فریزر بستنی زیمان هستند می‌توانند با خیال راحت ضمن بررسی و مقایسه محصول، خرید خود را انجام دهند.

در این صفحه از فروشگاه وزیری افراد می‌توانند انواع محصولات متنوع این برند را با خیال راحت خریداری کنند. به عنوان نمونه کسانی که به دنبال خرید یخچال زیمان هستند می‌توانند با توجه به تنوع محصولات این برند، بهترین و متناسب‌ترین محصول را از طریق فروشگاه وزیری خریداری کرده و محصول را درب منزل تحویل بگیرند. مشاوران فروشگاه همواره درصدد پاسخگویی دقیق و صحیح به مشتریان هستند.