نمایش دادن همه 25 نتیجه

امروزه با افزایش تعداد آشپزخانه‌های صنعتی، کافی شاپ ها، رستوران‌ها و غیره تجهیزاتی مانند: کباب زن آیدیش، آب مرکبات گیری، خلال کن، همبرگر زن و غیره بیش از پیش مورد نیاز است. به همین دلیل شرکت‌های متعددی در سراسر جهان دست به تولید این تجهیزات زده‌اند که گروه صنعتی سپهر (آیدیش) یکی از معتبرترین آن‌ها در ایران به‌شمار می‌رود.

این گروه حرفه‌ای و باتجربه در زمینه تولید انواع تجهیزات آشپزخانه‌های صنعتی و خانگی فعالیت گسترده‌ای دارد و به‌دلیل کیفیت بالای محصولات خود افراد بسیاری را نیز در ایران به خود علاقه‌مند کرده‌است. برای آشنایی با انواع تجهیزات این برند ایرانی با ما همراه باشید.

معرفی برند آیدیش و محصولات آن

این گروه با تولید انواع محصولات آشپزخانه‌های خانگی و صنعتی گام مهمی در پیشرفت تجهیزات صنعتی ایرانی برداشته است. زیرا به‌دلیل عدم نیاز به وارد کردن این لوازم از کشورهای دیگر، تولید ملی رونق پیدا می‌کند.

همچنین قیمت‌های بسیار پایین و مقرون به صرفه این محصولات به‌تمامی افراد امکان می‌دهد که تجهیزات مورد نیاز خود مانند: آب مرکبات گیری، آسیاب عطاری، همبرگر زن آیدیش و غیره را خریداری کنند و هر چه سریع‌تر کسب و کار خود را راه اندازی کنند.

متخصصان این برند، باکیفیت‌ترین متریال را برای تولید محصولات خود به کار می‌برند و برای تولید محصولی جدید و حرفه‌ای تلاش می‌کنند. گروه صنعتی سپهر یا آیدیش محصولات خود را با ضمانت یک‌ساله به بازار عرضه می‌دارد و بدین طریق نظر مخاطب و رضایت او را جلب می‌کند.

این گروه در تولید انواع انبر پیتزا، بیفتک کوب، دستگاه کباب زن برقی و مخزن دار، آسیاب عطاری آیدیش ، آب مرکبات گیر، خلال کن و غیره بسیار توانا عمل کرده‌است.

֎ انواع مدل‌های آب مرکبات گیر صنعتی آیدیش

دستگاه آب انار و مرکبات گیری یکی از تجهیزاتی است که در بسیاری از کافی شاپ ها، آب میوه گیری ها و رستوران‌ها استفاده می‌شود. این دستگاه بسیار حرفه‌ای در کمترین زمان ممکن آب مرکبات را می‌گیرد و بدون هیچ‌گونه تفاله میوه، آب خالص مرکبات را به مخزن انتقال می‌دهد.

آب مرکبات گیری آیدیش محصولی بسیار حرفه‌ای برای آشپزخانه‌های صنعتی و خانگی است که با افزایش سرعت انجام کارها، موجب رضایت مخاطبان می‌شود.

֎ مدل‌های متنوع آسیاب‌های عطاری

یکی دیگر از محصولات پرفروش برند آیدیش، آسیاب عطاری است. این دستگاه در مدل‌ها و طرح‌های متنوع تولید می‌شود و در بسیاری از آشپزخانه‌های صنعتی، کافی شاپ ها، رستوران‌ها و غیره به کار می‌رود. برای آشنایی با انواع آسیاب عطاری آیدیش با ما همراه باشید.

֎ انواع همبرگر زن‌های صنعتی

دستگاه همبرگر زن این برند نیز جز تجهیزات بسیار پرفروش آن هستند که به‌دلیل تنوع بالای خود در طرح و مدل، طرفداران فراوانی دارند.

֎ مدل‌های متفاوت خلال کن‌های صنعتی

دستگاه خلال کن صنعتی نیز از جمله محصولات بسیار کارآمد در آشپزخانه‌ها، فست‌فودها و رستوران‌ها است.

در نتیجه…

آیدیش یکی از معتبرترین و در عین حال پرفروش‌ترین برندهای تولید کننده تجهیزات آشپزخانه صنعتی و خانگی است که محصولات خود را با بهترین کیفیت و کارایی به بازار عرضه می‌دارد.

بازرگانی وزیری تمامی دستگاه‌های این برند مانند: همبرگر زن آیدیش، خلال کن، آب مرکبات گیری، آسیاب عطاری و غیره این برند با گارانتی یک‌ساله به فروش می‌رسند و در اختیار مخاطبان قرار می‌گیرند.